O nas

Poznaj markę GrajWygodnie.pl

GrajWygodnie to marka założona w 2021 roku. Na rynek dostarczamy sprawdzony produkty od sprawdzonych dostawców. Znajdziesz u nas: stelaże do biurek, elektryczne stelaże biurek, fotele biurowe, fotele gamingowe, biurka gamingow.

Myślisz, że jesteśmy kolejnym sklepem internetowym oferującym meble dla Twojego domu, biura lub innego pomieszczenia, które chcesz umeblować? Absolutnie nie! GrajWygodnie.pl to miejsce, gdzie połączyliśmy ofertę detaliczną oraz biznesową. Na jednej platformie otrzymujesz możliwość nabycia wyrobu gotowego w postaci biurka z dowolnym fotelem lub też stołu do salonu oraz podzespołów do ich stworzenia. 

Oferujemy klientom indywidualnym oraz biznesowym możliwość stworzenia oryginalnych mebli, których nikt i nigdzie nie będzie w stanie kupić. Chyba, że jesteś producentem mebli biurowych lub do domu i szukasz partnera biznesowego, który dostarczy do Twojej pracowni/fabryki np. stelaże do biurek lub stołów.

Z nami i naszą ofertą zrealizujesz praktycznie każdy projekt dla zaspokojenia swoich potrzeb lub też stworzysz ofertę skierowaną dla klientów detalicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

W GrajWygodnie.pl stawiamy na:

Tylko sprawdzone produkty - wszystkie oferowane przez nas produkty gotowe oraz podzespoły niezbędne do ich przygotowania pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów mebli oraz wyrobów meblowych. W jednym miejscu zgromadziliśmy ofertę od producentów z najróżniejszych zakątków świata. 

Transparentność w działaniu i zaufanie - podejmowane przez nas działania są świadome oraz przemyślane tak, jak zbudowana została nasza oferta. Jesteśmy zarejestrowaną firmą w Polsce, a wszystkie Wasze zakupy potwierdzone są dowodami zakupu, które nie tylko potwierdzają transakcję rozliczeniową, ale również Waszym dokumentem i dowodem przy rozstrzyganiu ewentualnego sporu. 

Wysoką jakość obsługi klienta - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na dobrych relacjach z klientami detalicznymi oraz biznesowymi. Możesz mieć pewność, że niezależnie, czy zamówisz u nas jeden fotel, czy też 100 stelaży do biurek, zostaniesz przez nas obsłużony zgodnie z naszymi standardami. 

Pro konsumencką skarbnicę wiedzy - nasz zespół stale się rozwija i bardzo chętnie uczestniczy w wewnętrznych szkoleniach oraz czerpie wiedzę z udostępnianych nam materiałów od producentów. Dążymy do tego, aby każde zadane pytanie przez klienta otrzymało wartościową odpowiedź lub podpowiedź. 

Misja GrajWygodnie.pl

Dostarczanie sprawdzonych produktów na rynek. Chcemy, aby klient nie miał problemów z dostarczonymi produktami i mógł z nich korzystać bez problemów. Równie ważna jest dla nas powtarzalność wysokiej jakości oferowanych produktów.

Szeroka oferta dla każdego + wysoka jakość = GrajWygodnie.pl 

Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów detalicznych oraz biznesowych. Chcemy oferować rozwiązania, z których sami chętnie skorzystamy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania i upodobania naszych klientów mogą być bardzo różne. Dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu wszystkie strony będą zadowolone. Klient otrzyma wysokiej jakości produkt, a my będziemy mieli pewność, że we we właściwym kierunku rozwijamy naszą ofertę.  

Wizja GrajWygodnie.pl

Chcemy, aby nasze produkty docierały do całej Europy Środkowej.

Co to właściwie oznacza? 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rynek mebli biurowych oraz do użytku domowego jest nasycony najróżniejszymi produktami. My stawiając na jakość, chcemy dobierać do naszej oferty produkty sprawdzone oraz o uznanej renomie. Tylko w taki sposób będziemy w stanie rozwijać się we właściwym kierunku i docierać z naszą ofertą do klientów detalicznych oraz biznesowych z najróżniejszych kierunków Europy. 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl